Osoby na wózkach inwalidzkich, osoby niewidzące sensu życia, osoby w trudnej sytuacji, których nie stać na wykład, zapraszam bez konieczności nabywania biletu. W tym celu proszę o wysłanie e-maila na kontakt@20wykladow.pl
Jeżeli jesteś zainteresowany wykładem dla Twojej firmy, napisz na kontakt@20wykladow.pl

Zainteresowanych wykładami dla firm prosimy o wiadomość na kontakt@20wykladow.pl. 

Aktualnie na stronie www.adamalexander.org można zapoznać się z ofertą warsztatów na których pojawię się we Frankfurcie, Poznaniu i Trójmieście.

Dobrego dnia. 

 

Łukasz Jakóbiak 

Następny wykład

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2019 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 70 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Większa część wykładów jest oparta na osobistych przemyśleniach autora, ale to nie oznacza, że ta droga będzie dobra dla każdego. Nikt nie da Ci odpowiedzi na pytanie co jest dla Ciebie dobre poza Tobą samym. Wykłady nie zmienią Twojego życia, one mogą Cię jedynie nakierować na jedną ze ścieżek. 

Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.
Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

Wykłady


Łukasza

Jakóbiaka


Znajdź siłę

Następny wykład

Prowadzi w całej Polsce szkolenia i wykłady:

”Moja droga”. Jak odnalezłem chęć działania?

Wykład, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwoliły polepszyć moje jutro. Przytaczam w nim kilkanaście autorskich historii, które pokazały mi, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Odpowiadam na pytanie: Co sprawia, że pewne grupy ludzi czują się dobrze? Zawiera porady dla szukających szczęścia i chcących uniknąć cierpienia. To jest moja droga, to nie musi być Twoja droga. To pomogło mnie, nie musi pomóc Tobie. Wykład jest prowadzony lekko i urozmaicony zdjęciami i materiałami video dokumentującymi nieprawdopodobne historie. 

Tak miało być” Co zrobiłem, gdy bezradność rozłożyła mi Ci ręce?

Dowiedz się, co zrobiłem, gdy życie zaskoczyło mnie stawiając na mojej drodze olbrzymią przeszkodę. Pełen praktycznej wiedzy wykład dotyczący trudnych momentów w życiu. Kiedy czujesz, że zawalił Ci się świat, nie widzisz szansy na lepsze jutro i nie masz siły wstać z łóżka, ten wykład może być światełkiem w tunelu.  Powstał na bazie rozmów z psychologami. doświadczeń wielu rozmówców i moim. Może być pomocny, ale nie musi, nie tylko w czasie, w którym jest nam ciężko, ale może sprawdzi się również jeszcze zanim trudne chwile się pojawią. 

Jak rozmawiać, czyli wywiady w 20m2. Jak tworzyć to, co tworzy Ciebie?

Mam na swoim koncie ponad 350 wywiadów, najpopularniejszy z nich ma blisko 2 500 000 wyświetleń na YT. Tym, co wyróżnia moje wywiady jest niezwykła szczerość zaproszonych gości - na czym polega tajemnica sukcesu programu? To m.in. sposób w jaki rozmawiam z gośćmi jeszcze przed wizytą w kawalerce. Prosty, ale dla mnie bardzo skuteczny sposób na polepszenie relacji ze swoim otoczeniem.

Referencje...

 

Jakub B. Bączek,

Trener mentalny

 

„Jeśli ktoś myśli, że polski rynek mówców jest bez ikry

to znaczy, że nie poznał jeszcze Łukasza Jakóbiaka. Inspirujące historie, zaraźliwa energia, inteligentny humor i charyzma to tylko niektóre cechy Łukasza.

Do pomieszczenia takiej kreatywności potrzeba znacznie więcej niż 20m2. Serdecznie polecam!”

 

 


 

 

 

     Mariusz Szuba 

Trener Rozwoju Osobistego i Wystąpień Publicznych.
www.MariuszSzuba.pl

 

„Łukasz potrafi słuchać ludzi. Bardzo ciekawy i inspirujący człowiek, który swoim działaniem
udowadnia, że można dokonywać wielkich rzeczy. 80% praktyki w jego wykonaniu i 20% teorii to motywujące pareto, które tworzy naturalną bombę energetyczną. Mocno rekomenduję!”

 

 


 

 

 

​​Sebastian Kotow

CEO firmy doradczej MindShift Lab, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego

 

 

„Łukasz Jakóbiak jest kimś wyjątkowym. Może być dla wielu punktem odniesienia - jeżeli chodzi o ambicje, upór, wytrwałość, kreatywność i pracowitość. Jego pasja do pomagania innym, poprzez testowanie na sobie ile można osiągnąć i jak daleko zajść jest inspiracją dla setek tysięcy osób. Jego wystąpienia dodają odwagi do działania, wiary w to, że każdy może sięgać po wiele więcej niż do tej pory. Entuzjasta z piękną historią życiową i wieloma sukcesami na koncie, które wywalczył pokonując swoje słabości i ograniczenia, nie poddając się i pokazując, że chcieć to móc.”

 

 


 

 

      Łukasz Milewski

CEO Milewski & Partnerzy

Organizator największych eventów w Europie

 

 

„Łukasz Jakóbiak to bez wątpienia człowieka o żelaznej konsekwencji w działaniu, której mogłaby się od niego uczyć nie jedna armia. Przede wszystkim lider, który swoim życiem i pasją udowadnia, że wszystko jest możliwe i to bez względu na to jak wiele przeciwności losu spotyka aktualnie na swojej drodze. Porywający mówca, który swoim optymizmem i radością życia emanuje na dziesiątki tysięcy ludzi w całym kraju. Ten człowiek naprawdę robi różnicę. To wielka przyjemność móc z nim współpracować bo gdy inni narzekają, że nie dają rady on daje z siebie 150% i więcej. Dziękuję, że jesteś to prawdziwa przyjemność.

 

 


 

 

     Paweł Jan Mróz

 

 

 

„Odważny, zdeterminowany, pozytywny, zwariowany to cechy charakteru, które widzę w Łukaszu. Kiedy ma cel zrobi wszystko i więcej, aby go osiągnąć. Jest jednym z tych ludzi, którzy wiedzą czego chcą i dążą do tego krok po kroku i każdy krok jest coraz większy! To możesz wziąć od Łukasza, tego może Ciebie z pewnością nauczyć. Polecam!

 

 


 

 

       Jerzy Zientkowski

Wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

 

 

Praca z Łukaszem to duże przeżycie. Z jednej strony otwarty, pomocny i komunikatywny, z drugiej strony pragmatyczny, profesjonalny i nastawiony na sukces, jest rzadką mieszanką mówcy, z którym dobrze się pracuje, osiągając wyniki. Do tego fakt, że porywa się na cele wielkie, medialne i inspirujące - a potem o nich opowiada, sprawia, że zawsze chce się więcej.

 

 


 

 

     Jacek Walkiewicz

 

 

 

„Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.

 

 


 

 

     Piotr Najsztub

 

 

 

We WPROST napisał „Ludzki czołg z Radomia”.

 

 


 

 

     Gazeta.pl

 

 

 

„Absolutny hit” recenzja powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin 22 listopada 2014 r.

 

 


Skontaktuj się...
CAPTCHA Image