Osoby na wózkach inwalidzkich zainteresowane wykładem zapraszam bez konieczności nabywania biletu. W tym celu proszę o wysłanie e-maila na kontakt@20wykladow.pl
Cykl 20 wykładów Łukasza 2016 dobiegł końca.

Jeżeli pojawią się kolejne miasta, to poinformuję o tym na tej stronie.
Jeżeli jesteś zainteresowany wykładem dla Twojej firmy, napisz na kontakt@20wykladow.pl

„Jeśli ktoś myśli, że polski rynek mówców jest bez ikry

to znaczy, że nie poznał jeszcze Łukasza Jakóbiaka. Inspirujące historie, zaraźliwa energia, inteligentny humor i charyzma to tylko niektóre cechy Łukasza. Do pomieszczenia takiej kreatywności potrzeba znacznie więcej niż 20m2. Serdecznie polecam!”

 

Jakub B. Bączek, Trener mentalny

– po wykładzie Łukasza na University of Oxford

Następny wykład

Prowadzi w całej Polsce szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: “Znajdź Siłę” i “Bądź zachłanny, miej marzenia, wygraj życie”. W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Razem z Jackiem Walkiewiczem prowadził wykłady we Wrocławiu i Warszawie. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem i Mateuszem Grzesiakiem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił (jako prowadzący oraz prelegent) na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do stycznia 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu.

20

wykładów

motywacyjnych


Znajdź siłę

Następny wykład

Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.
Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO. Charakterystyczne dla wykładów motywacyjnych Łukasza Jakóbiaka jest to, że opowiada autorskie historie, które miał okazję przeżyć i na ich podstawie pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele. Na własnym przykładzie udowadnia, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, przesuwa granice wyobraźni, motywuje i dodaje odwagi do realizowania marzeń. Wykłady najczęściej kończą się owacją na stojąco i nowym spojrzeniem na przyszłość. Uczy, co powinniśmy zrobić, aby zacząć działać, jak działanie może stać się nawykiem, dlaczego nie działamy, dlaczego rezygnujemy z celu, jak zdobyć motywację i co zrobić w chwili, gdy ją tracimy. Rozkłada na czynniki pierwsze motywację, którą jest zafascynowany od kilku lat. Wykład jest prowadzony lekko i urozmaicony zdjęciami i materiałami video dokumentującymi nieprawdopodobne historie, których bohaterem/sprawcą był Łukasz. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Mateusza Grzesiaka i Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda, Łukasza Milewskiego, Mateusza Grzesiaka i Brian'a Tracy.

 

Referencje...

 

Jakub B. Bączek,

Trener mentalny

 

„Jeśli ktoś myśli, że polski rynek mówców jest bez ikry

to znaczy, że nie poznał jeszcze Łukasza Jakóbiaka. Inspirujące historie, zaraźliwa energia, inteligentny humor i charyzma to tylko niektóre cechy Łukasza.

Do pomieszczenia takiej kreatywności potrzeba znacznie więcej niż 20m2. Serdecznie polecam!”

 

 


 

 

 

     Mariusz Szuba 

Trener Rozwoju Osobistego i Wystąpień Publicznych.
www.MariuszSzuba.pl

 

„Łukasz potrafi słuchać ludzi. Bardzo ciekawy i inspirujący człowiek, który swoim działaniem
udowadnia, że można dokonywać wielkich rzeczy. 80% praktyki w jego wykonaniu i 20% teorii to motywujące pareto, które tworzy naturalną bombę energetyczną. Mocno rekomenduję!”

 

 


 

 

 

​​Sebastian Kotow

CEO firmy doradczej MindShift Lab, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego

 

 

„Łukasz Jakóbiak jest kimś wyjątkowym. Może być dla wielu punktem odniesienia - jeżeli chodzi o ambicje, upór, wytrwałość, kreatywność i pracowitość. Jego pasja do pomagania innym, poprzez testowanie na sobie ile można osiągnąć i jak daleko zajść jest inspiracją dla setek tysięcy osób. Jego wystąpienia dodają odwagi do działania, wiary w to, że każdy może sięgać po wiele więcej niż do tej pory. Entuzjasta z piękną historią życiową i wieloma sukcesami na koncie, które wywalczył pokonując swoje słabości i ograniczenia, nie poddając się i pokazując, że chcieć to móc.”

 

 


 

 

      Łukasz Milewski

CEO Milewski & Partnerzy

Organizator największych eventów w Europie

 

 

„Łukasz Jakóbiak to bez wątpienia człowieka o żelaznej konsekwencji w działaniu, której mogłaby się od niego uczyć nie jedna armia. Przede wszystkim lider, który swoim życiem i pasją udowadnia, że wszystko jest możliwe i to bez względu na to jak wiele przeciwności losu spotyka aktualnie na swojej drodze. Porywający mówca, który swoim optymizmem i radością życia emanuje na dziesiątki tysięcy ludzi w całym kraju. Ten człowiek naprawdę robi różnicę. To wielka przyjemność móc z nim współpracować bo gdy inni narzekają, że nie dają rady on daje z siebie 150% i więcej. Dziękuję, że jesteś to prawdziwa przyjemność.

 

 


 

 

     Paweł Jan Mróz

 

 

 

„Odważny, zdeterminowany, pozytywny, zwariowany to cechy charakteru, które widzę w Łukaszu. Kiedy ma cel zrobi wszystko i więcej, aby go osiągnąć. Jest jednym z tych ludzi, którzy wiedzą czego chcą i dążą do tego krok po kroku i każdy krok jest coraz większy! To możesz wziąć od Łukasza, tego może Ciebie z pewnością nauczyć. Polecam!

 

 


 

 

       Jerzy Zientkowski

Wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

 

 

Praca z Łukaszem to duże przeżycie. Z jednej strony otwarty, pomocny i komunikatywny, z drugiej strony pragmatyczny, profesjonalny i nastawiony na sukces, jest rzadką mieszanką mówcy, z którym dobrze się pracuje, osiągając wyniki. Do tego fakt, że porywa się na cele wielkie, medialne i inspirujące - a potem o nich opowiada, sprawia, że zawsze chce się więcej.

 

 


 

 

     Jacek Walkiewicz

 

 

 

„Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.

 

 


 

 

     Piotr Najsztub

 

 

 

We WPROST napisał „Ludzki czołg z Radomia”.

 

 


 

 

     Gazeta.pl

 

 

 

„Absolutny hit” recenzja powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin 22 listopada 2014 r.

 

 


Skontaktuj się...
CAPTCHA Image