18
Listopad Poznań
10.00 - 15.45 149 PLN

Cena 299 zł, kup teraz 149 zł

UWAGA! Nastąpiła zmiana daty wykładu z 19 listopada na 18 listopada, godziny pozostają bez zmian. Wszyscy zarejestrowani otrzymali e-maila. Przepraszamy za kłopot. Jeżeli nowa data nie jest dla Ciebie odpowiednia, zwrócimy Ci wpłaconą należność.

 

10.00-11.00 Jak rozmawiać, czyli wywiady w 20m2. Jak tworzyć to co tworzy Ciebie?

 

Tym, co wyróżnia jego wywiady jest niezwykła szczerość zaproszonych gości - na czym polega tajemnica sukcesu programu? To sposób w jaki rozmawia z gośćmi jeszcze przed wizytą w kawalerce. Prosty, ale bardzo skuteczny sposób na polepszenie relacji ze swoim otoczeniem.

 

11.15-12.45 Znajdź siłę. Jak odnaleźć motywację do działania?

Pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania marzeń i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia.

 

13.45-14.45 Tak miało być. Co zrobić gdy bezradność rozkłada Ci ręce?

 

Dowiedz się, co zrobić, gdy życie zaskoczy Cię stawiając na Twej drodze problem w postaci choroby, utraty bliskiej osoby, utraty pracy czy rozpadu związku. Pełen praktycznej wiedzy wykład dotyczący trudnych momentów w życiu. Kiedy czujesz, że zawalił Ci się świat, nie widzisz szansy na lepsze jutro i nie masz siły wstać z łóżka, ten wykład będzie światełkiem w tunelu. Jest idealny nie tylko w czasie, w którym jest nam ciężko, ale sprawdza się również jeszcze zanim trudne chwile się pojawią. Powstał na bazie rozmów z psychologami i doświadczeń wielu rozmówców.

 

14.45-15.45 Szczęście. Jak żyć, by odczuwać najbardziej pożądane uczucie?

 

Oparty na założeniach buddyzmu, eksperymentach naukowców oraz własnych doświadczeniach autora wyczerpująco odpowiada na pytanie: Co sprawia, że czujemy się zdrowi i szczęśliwi? Czy pieniądze dają szczęście? Czy miłość jest najważniejsza? Zawiera mnóstwo porad dla szukających szczęścia i chcących uniknąć cierpienia. 

 

Dokładne miejsce wykładu zostanie opublikowane na 7 dni przed wydarzeniem w tym miejscu. Z uwagi na chęć bycia bardziej dostępnym cenowo, organizator nie zapewnia napojów i jedzenia podczas eventu. Istnieje możliwość zakupu w obiekcie w którym będzie odbywał się event.

Grand Royal Hotel
ul. Głogowska 358a,
60-004 Poznań

Wykład już się zakończył

Chcę jeszcze raz!